info@siriuskriminal.com
Cras sit amet nibh libero, in
+905053738142
Monday to Saturday

Danışmanlık ve Uzman Görüşü

Alanında uzman personelimiz ile hizmet sağladığımız alanlar,

Alanında uzman personelimiz ile ulusal ve uluslararası alanda patlayıcı madde, patlama sonrası olay yeri inceleme eğitimleri ve talep edilmesi halinde patlayıcı maddeleri içeren olaylar için bilimsel değerlendirmeler verilmektedir.
Yangın olayları ile ilgili gerekli araştırma ve incelemeler yapılarak, olay ile ilgili uzman görüşü verilmektedir.
Adli makamlara, özel ve tüzel kişilere sunulmak üzere; yazı (el yazısı ve makine yazısı), imza, tahrifat ve belge sahteciliği alanında teknik ve bilimsel heyet raporu talepleriniz için bize ulaşın.
İç, dış balistik, terminal balistik ve atışın yeniden yapılandırılması ile ilgili uzman görüşü verilmektedir.
Trafik kazalarıyla ilgili uzman görüşü, Trafik cezaları usul incelemesi ve itiraz, ticari araçlar, UKOME kararları ve Karayolları Taşıma Kanunu ile ilgili danışmanlık ve hukuki destek sağlanmaktadır.
Ayrıca trafik analizi ve mühendisliği konuları ile trafik kazalarından doğan değer kaybı, hasar danışmanlığı, can ve mal kaybı vakalarından doğan tazminatlarla ilgili çözüm ortaklarımızla birlikte hizmetler sunulmaktadır.
Adli bilişim, veri kurtarma, siber güvenlik, bilgi güvenliği, teknik incelemeler ve uzman mütalaası, KVKK ve GDPR uyum çalışmaları için bizimle irtibata geçin.
Uzman personelimiz ile Adli Tıp alanında danışmanlık hizmetleri verilmektedir.
Uzman personelimizle video ve fotoğraf geliştirme ve iyileştirme hizmetleri sunmaktayız, adli konularda bilimsel görüş talepleriniz için bizimle irtibata geçin.
Çözüm ortaklarımızla yapay zeka ve video analitik tabanlı trafik analizi ve mühendisliği hizmetleri sağlamaktayız.
Kripto paraların çalınması ya da işlenen çeşitli suçlarda fidye istenmesi gibi sebeplerle kripto paraların kriminal bakımdan sıklıkla kullanıldığı bilinmektedir. Gerek failin tespit edilmesi ve gerekse haksız kazancın geri alınması amacıyla yürütülen soruşturmalardır.
Açık internet verileri üzerinden toplanan verileri ifade eder. Açık kaynak araştırmaları, herkese açık ve derin internet verilerini kullanılarak kişiler, şirketler, kurum ve kuruluşlar, sosyal medya hesapları, internet siteleri, fotoğraflar gibi kaynaklar hakkında daha fazla bilgiye ulaşmayı sağlamaktadır.

tr_TRTurkish